Titles you rated
Love is Blind: FranceRated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 0.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Bread BarbershopRated ★ 2.5
- Bread BarbershopRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
Love IslandRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0