Movies
Ratings
30 Lifting King KongRated ★ 5.0 Lifting King KongRated ★ 5.0
 Petty RomanceRated ★ 3.0 Petty RomanceRated ★ 3.0
 Ninja AssassinRated ★ 3.0 Ninja AssassinRated ★ 3.0
 FluRated ★ 3.5 FluRated ★ 3.5
 Heart is...Rated ★ 3.0 Heart is...Rated ★ 3.0
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
 The Front LineRated ★ 4.5 The Front LineRated ★ 4.5
 The NeighborsRated ★ 5.0 The NeighborsRated ★ 5.0
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0 Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
 Shrek 2Rated ★ 3.0 Shrek 2Rated ★ 3.0
 Step UpRated ★ 5.0 Step UpRated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 3.0 FrozenRated ★ 3.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
 The TowerRated ★ 4.5 The TowerRated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 5.0 A Werewolf BoyRated ★ 5.0
 May 18Rated ★ 4.0 May 18Rated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0