Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5