Series
Ratings
109
SKY CastleRated ★ 2.5- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 4.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.0
ChobitsRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 2.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0