Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5