Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5