Movies
Ratings
127
The PriestsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0