Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0- One WinRated ★ 1.5
- PilotRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 1.0
White NoiseRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0
NopeRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 0.5