Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 2.5
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 2.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.5
 
Prince HoursRated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
 - Korean Ghost StoriesRated ★ 3.0
 
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 0.5
Woman of DignityRated ★ 4.0- King and QueenRated ★ 3.5
 
Princess LuluRated ★ 1.5
The Flower in PrisonRated ★ 2.0
The PromiseRated ★ 1.0
Happy HomeRated ★ 2.0