Titles you rated
OnceRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Center StageRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0