Series
Ratings
184
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Gaishaha Gakko janendayoRated ★ 0.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0