Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5