Movies
Ratings
148
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0