Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0