Series
Ratings
20
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0