Titles you rated
12 Years PromiseRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
Vampire DetectiveRated ★ 4.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 5.0