Titles you rated
8 MileRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5