Movies
Ratings
651
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0