Titles you rated
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Ghost in LoveRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0