Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0