Titles you rated
SicarioRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5