Movies
Ratings
475
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5