Movies
Ratings
41
DunkirkRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
MasterRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
A Melody to RememberRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5