Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
MaskRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 5.0
Aftermath Season 1Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0