Series
Ratings
64
AdolescenceRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0