Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0