Movies
Ratings
29
Les MisérablesRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5