Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Despicable Me 3Rated ★ 5.0