Series
Ratings
99
Thunder StoreRated ★ 5.0
Swallow the SunRated ★ 5.0
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 3.5- サプリRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 5.0
Golden BrideRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0