Titles you rated
RememberRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Family Outing Season 2Rated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5