Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0