Series
Ratings
120
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5