Series
Ratings
29
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0