Movies
Ratings
128
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The PlotRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5