Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5