Series
Ratings
40
She Was PrettyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0