Series
Ratings
52
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0