Titles you rated
Tough as IronRated ★ 1.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5