Movies
Ratings
100
A Simple FavorRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
FrankRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 1.5
Batman NinjaRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
Salyut 7Rated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 2.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 3.0
The Dark TowerRated ★ 3.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.0