Movies
Ratings
42
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0