Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0