Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0