Movies
Ratings
21
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
K-On! The MovieRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0