Titles you rated
- Wonders of the UniverseRated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0