Movies
Ratings
25
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0