Movies
Ratings
15
King and the ClownRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0