Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0