Movies
Ratings
327
1917Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Mr. BrooksRated ★ 3.5