Movies
Ratings
60
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0