Movies
Ratings
40
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0